پاسخگویی تمام وقت پاسخگویی تمام‌وقت درخواست خدمات از طریق شماره‌های ۰۲۱-۹۵۱۱۹۶۱۶ و یا (وایبر، تلگرام) +۳۷۴-۹۵۵-۴۲۸۱۸ تخفیف‌های امروز هتل، تور و آپارتمان

می خوام برای افرود وزیپلاین به ارمنستان بیام

آفرود در ارمنستان

 محل مناسبی برای ان دسته از دوستانی می باشد که قصد سوزاندن ادرنالین خو دارند. با ما به جاده های کوهستانی در امتداد غارهای بزرگ با وسایل نقلیه نزدیک می شویم. بذر سالم آدرنالین و لذت بردن از مناظر فوق العاده ارمنستان در طول سفرهای جاده ای و جیپینگ با شما همراه شما خواهد بود. تورهای خارج از جاده توسط رانندگان با تجربه و با داشتن سالها تجربه در این حوزه به شما لذتی خاص می دهد. اگر بخواهید (تحت هدایت معلم ما) می توانید خودتان رانندگی کنید، سعی کنید شخصا به کوه های غیر قابل دسترس ارمنستان برسید. مسیرهای توریستی ما، در امتداد جاده های غیر قابل نفوذ، اساسا بازدید از مکان های شگفت انگیز ارائه می دهد، شب در مهمان خانه ها در ارمنستان در فضای گرم؛ غذاهای اصلی هر منطقه خاص را مزه کنید، و گاهی اوقات در لانه طبیعت پیک نیک کنید. در حال حاضر بسته های  تورهای روزانه و چند روزه را در ارمنستان ارائه می دهیم همه مسیرها و مقصد های ارمنستان را شرح می دهیم.

زیپلاین در ارمنستان

زیپلاین در ارمنستان :آیا تا به حال درباره زیپلاین شنیده اید؟ حالا شما می توانید از آن در ارمنستان لذت ببرید. ما تنها در منطقه هستیم.ZipLine ما ۵ خط مختلف دارد: ۱۳۵ متر، ۲۶۸ متر، ۲۰۰ متر، ۳۷۵ متر و ۷۵۰ متر. ارتفاع حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ متر بالاتر از زمین است. متوسط مدت سفر ۱٫۵h است: ۱۵min برای آموزش قوانین ایمنی ویژه، از ۳۰ ثانیه به ۱٫۵ دقیقه برای هر ZipLine بسته به وزن افراد و ۲-۷ دقیقه پیاده روی پس از هر پرواز برای رسیدن از یک خط به دیگری.

در واقع، قبل از رفتن به زیپلاین, حتما ب اما تماس حاصل بفرمایید تا شرایط و نحوه حضور شما را فراهم کنیم.حدود ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه / جاده زیبا است و فوق العاده ببینید که دیدن کوه ها و جنگل ها شما را حیرت زده میکند.

زیپلاین به صورت رزرو میباشد لطفا برای حضورتان تماس حاصل بفرمایید با تشکر

برای کسب اطلاعات بیشتر از متخصصین ما در ایروان به صورت رایگان (۲۴ ساعته) مشاوره بگیرید