پاسخگویی تمام وقت پاسخگویی تمام‌وقت درخواست خدمات از طریق شماره‌های ۰۲۱-۹۵۱۱۹۶۱۶ و یا (وایبر، تلگرام) +۳۷۴-۹۵۵-۴۲۸۱۸ تخفیف‌های امروز هتل، تور و آپارتمان

کجا پول چنج کنیم؟ (صرافی در ارمنستان)

کجا پول چنج کنیم؟ (صرافی در ارمنستان)

شما می توانید درایران تومان تحویل دهید و درایروان دلار یا درام خود را دریافت کنید. یا دلار، درام را به ویزا کارت یا مستر کارت های شما در ارمنستان ظرف یک ساعت واریز نمائیم، پول واریزی به حساب های شما همان روز کاری (بعد از ساعت 6 بعد ازظهر ) 

می نشیند. در ایروان دلار یا درام تحویل داده و در حساب بانکی خود در ایران، تومان دریافت کنید. کلیه خدمات ارزی ما بصورت آنی و لحظه ای انجام میشود، دقت کنید که در اکثر زمان ها قیمت خرید دلار شما در ایروان ارزانتر از تهران خواهد بود و نیز

فروش دلار به شما در ایروان گرانتر از تهران. این اختلاف از۱۰ تومان تا ۵۰ تومان معمول است. برای انجام خدمات صرافی با ما تماس بگیرید.

ارائه خدمات ارزی و ترانسفر پولی بین ایران و اکثر کشورهای اروپائی و امریکائی

ما در ارمنستان آمادگی جابجائی و ترانسفر پول شما را به اکثر کشورهای دنیا داریم.در این مورد با ما تماس بگیرید تا از ریز خدمات و مشاوره ما در این زمینه اطلاع کسب کنید.

گرفتن کارت های اعتباری از بانکهای مستقر در ارمنستان به نام شما, در این مورد با ما تماس بگیرید تا از اطلاعات دقیق بهره مند شوید.