پاسخگویی تمام وقت پاسخگویی تمام‌وقت درخواست خدمات از طریق شماره‌های ۰۲۱-۹۵۱۱۹۶۱۶ و یا (وایبر، تلگرام) +۳۷۴-۹۵۵-۴۲۸۱۸ تخفیف‌های امروز هتل، تور و آپارتمان

برگزاری نمایشگاه صنعتی ایران ، روسیه و ارمنستان در ایروان 

برگزاری نمایشگاه صنعتی ایران ، روسیه و ارمنستان در ایروان 

نمایشگاه صنعتی ایران، روسیه و ارمنستان با هدف توسعه همکاری های اقتصادی این سه کشور، در ایروان افتتاح شد. ده ها شرکت ایرانی، روسی و ارمنی در زیر یک سقف جمع شده اند تا ضمن معرفی محصولات شان، همکاری های جدیدی را با یکدیگر آغاز کنند. هر سال این نمایشگاه به ابتکار وزارت توسعه اقتصادی روسیه و با حضور شرکت های روسی و ارمنی برگزار می شود و امسال برای نخستین بار است که شرکت های ایرانی نیز در آن حضور دارند.

«جلیلی» نماینده شرکت ایرانی تولید انواع کنتورهای دیجیتالی و هوشمند می گوید: با توجه به استقبالی که از غرفه های ایرانی شده، فکر می کنم ارمنستان می تواند نقش کلیدی در توسعه روابط اقتصادی ایران و روسیه ایفا کند. ارمنستان هم عضو« اتحادیه اوراسیا» است و هم همسایه ایران؛ به تعبیری دیگر این کشور می‌تواند به عنوان دروازه ورود کالاهای ایرانی به روسیه،‌ نقش‌آفرینی کند، زیرا ورود کالا از ارمنستان به بازار 300 میلیونی روسیه، مستلزم پرداخت تعرفه گمرکی نیست، البته در صورتی که کالاهای ایرانی در ارمنستان بسته‌بندی شوند. 

«سرگئی مینیاسیان» کارشناس مسایل اقتصادی تصریح کرد: بازار روسیه با جمعیت بالا، قدرت اقتصادی، زیرساخت‌های حمل و نقل، می تواند جایگاه و سهم مناسبی در حوزه صادرات غیرنفتی ایران داشته باشد و با توجه به این که ارمنستان به عنوان عضو اتحادیه اوراسیا نزدیکترین کشور به ایران است، بر این اساس، از این فرصت برای توسعه همکاری های این سه کشور می توان استفاده بیشتری کرد.