پاسخگویی تمام وقت پاسخگویی تمام‌وقت درخواست خدمات از طریق شماره‌های ۰۲۱-۹۵۱۱۹۶۱۶ و یا (وایبر، تلگرام) +۳۷۴-۹۵۵-۴۲۸۱۸ تخفیف‌های امروز هتل، تور و آپارتمان

دعوت از نمایش «آخه اینجا نزدیک‌تره به خدا» برای اجرا در ارمنستان 

دعوت از نمایش «آخه اینجا نزدیک‌تره به خدا» برای اجرا در ارمنستان 

امیرسعیدالهی رایزن وزارت خارجه اظهار کرد که نمایش «آخه اینجا نزدیک‌تره به خدا» حامدهوشیاری بسیار تاثیرگذار است و می‌توان این نمایش را در در مناطق ارمنی‌نشین ایران و ارمنستان اجرا کرد. امیرسعیدالهی رایزن دیپلماسی وزارت امورخارجه و دبیر فرهنگی انجمن دوستی ایران، شامگاه دوشنبه ۳ آبان‌ماه به تماشای نمایش «آخه اینجا نزدیک‌تره به خدا» نشست و در پایان نمایش عنوان کرد: نمایشی روان و جذاب را شاهد بودم. این نمایش یک اثر ارزشمند محسوب می‌شود و نشان می‌داد که دو نفر با دو دین جداگانه می‌توانند روح واحدی در دفاع از آب و خاک خود داشته باشند و از این نظر بسیار تاثیرگذار بود. معتقدم می‌توان از آن در بسیاری از مناطق از جمله در مناطق ارمنی‌نشین ایران و ارمنستان  و حتی دیگر کشورها بهره برداری کرد.

 وی که دبیر فرهنگی انجمن دوستی ایران را نیز برعهده دارد در ادامه افزود: تئاتر «آخه اینجا نزدیک تره به خدا» که با مضامین دینی نگارش و کارگردانی شده، به نظرم بهترین نوع از تئاتر است که توانست با مخاطبش ارتباط برقرار کند. در این راستا، داستان‌های آموزنده دینی و گنجاندن این گونه مضامین به محتوای داستان، ساختاری درست را به اسم تئاتر دینی روی صحنه آورد و توانست باعث پیوندی محکم‌تر، بین مخاطب و تئاتر شود. کارگردان این نمایش در تداوم این مسیر حرکت مثبتی را ایجاد کرده که لازم می‌دانم این اثر در رویدادهای بین‌المللی و همچنین دیگر کشورها از جمله ارمنستان و مناطق ارمنی‌نشین روی صحنه رود.

حامد هوشیاری این روزها نمایش «آخه اینجا نزدیک تره به خدا» را در خانه نمایش اداره تئاتر با بازی مجید علم بیگی و با صداپیشگی جلیل فرجاد، رضا بنفشه خواه و صفا آقاجانی روی صحنه دارد. نمایش «آخه اینجا نزدیک‌تره به خدا» تا ۷ آبان ماه ساعت ۱۹:۳۰ در خانه نمایش اداره تئاتر روی می‌رود.