پاسخگویی تمام وقت پاسخگویی تمام‌وقت درخواست خدمات از طریق شماره‌های ۰۲۱-۹۵۱۱۹۶۱۶ و یا (وایبر، تلگرام) +۳۷۴-۹۵۵-۴۲۸۱۸ تخفیف‌های امروز هتل، تور و آپارتمان

تورهای آپارتمانی در ارمنستان

برای ان دسته از هموطنانی که به صورت گروهی، خانوادگی ویا مجردی قصد سفر به ارمنستان را دارند، توصیه می گردد که برای اسکان خود از اپارتمان های روزانه و یا ویلاهای روزانه ما در ارمنستان استفاده نمایند. اولین دلیلش هم مقرون به صرفه بودن اپارتمانها در مقایسه با هتل می باشد. شما می توانید در این اپارتمانها به راحتی پخت و پز کنید که این خودش خیلی مقرون به صرفه هست در مقایسه با استفاده از رستوران و قهوه خانه.برای اطلاع داشتن از قیمت و کیفیت ای اپارتمانها شما می توانید به صفحه ی اجاره اپارتمان در ارمنستان مراجعه نمایید.

خدمات تورهای اپارتمانی

  • ترانسفر از فرودگاه یا ترمینال به هتل و بالعکس
  • ارائه سیم کارت رایگان 
  •  امکان برگزاری گشت‌های متنوع در ارمنستان (لیست این گشت‌ها را در روز اول سفر از تورلیدر خود بخواهید.)

تور ۵ شب خانواد‌گی، در آپارتمان نوساز ۲ خوابه (مرکز شهر)

پکیج ۴ نفره​ ـ ۵ شب

 فقط با 330 $  

۵ شب اقامت در آپارتمان نوساز ۲ خوابه  (۴ نفر)، یک روز گشت شهری با ناهار و راهنمای فارسی زبان، ترانسفر فرودگاه دو طرفه با لیدر و سیم کارت موبایل. 


تور ۷ شب خانواد‌گی، در آپارتمان نوساز ۲ خوابه (مرکز شهر)

پکیج ۴ نفره​ ـ ۷ شب

فقط  با 450 $

۷ شب اقامت در آپارتمان نوساز ۲ خوابه (۴ نفر)، یک روز گشت با ناهار و راهنمای فارسی زبان، ترانسفر فرودگاه دو طرفه با لیدر و سیم کارت موبایل.


تور ۵ شب خانواد‌گی، در آپارتمان نو ساز یک خوابه  (مرکز شهر) 

پکیج ۲ نفره ​ـ ۵ شب

فقط با 240 $ ـ 260 $

۵ شب اقامت در آپارتمان نو ساز یک خوابه (۲ الی ۳  نفر)، یک روز گشت با ناهار و راهنمای فارسی زبان، ترانسفر فرودگاه دو طرفه با لیدر و سیم کارت موبایل. 


تور۷ شب خانواد‌گی، در آپارتمان نو ساز یک خوابه (مرکز شهر) 

 پکیج ۲ نفره​ - ۷ شب

فقط با 330 $ ـ 350 $

۷ شب اقامت در آپارتمان نو ساز یک خوابه  (۲ نفر)، یک روز گشت با ناهار و راهنمای فارسی زبان، ترانسفر فرودگاه دو طرفه با لیدر و سیم کارت موبایل.


تور۴ شب خانواد‌گی، در آپارتمان نو ساز یک خوابه (مرکز شهر) 

پکیج ۲ نفره ​ـ۴ شب

فقط با 200 $ ـ 210 $

۴ شب اقامت در آپارتمان نو ساز یک خوابه (۲ نفر)، یک روز گشت با ناهار و راهنمای فارسی زبان، ترانسفر فرودگاه دو طرفه با لیدر و سیم کارت موبایل.


 

جهت رزرو آپارتمان و خرید تور ارمنستان با ما تماس بگیرید.

تلاش ما فقط برای جلب رضایت شماست