پاسخگویی تمام وقت پاسخگویی تمام‌وقت درخواست خدمات از طریق شماره‌های ۰۲۱-۹۵۱۱۹۶۱۶ و یا (وایبر، تلگرام) +۳۷۴-۹۵۵-۴۲۸۱۸ تخفیف‌های امروز هتل، تور و آپارتمان

تور هوایی ارمنستان ویژه نوروز ۱۳۹۷

یکی از مسیرهای سفر به کشور ارمنستان سفر با هواپیما می باشد ارمنستان دارای دوفرودگاه بین المللی بین  زوارتنوس در  ایروان و  شیراک در شهر گومری است. پروازاز تهران روزانه به ایروان یعنی از فرودگاه امام خمینی (ره) به فرودگاه بین المللی زوارتنوتس انجام می گردد،خطوط هوایی آسمان و ماهان در این مسیر پرواز انجام می دهند هزینه بلیط هواپیما تقریبا ۳۵۰ دلار می باشد و مدت پرواز یک ساعت و بیست دقیقه می باشد. فرودگاه  زوارتنوس در خارج شهر ایروان قرار دارد، در فرودگاه بدون پرداخت هزینه ای برای ویزا (لغو روادید بین ایران و ارمنستان) وارد این کشور می شوید، هزینه تاکسی از فرودگاه به شهر ایروان ۱۰دلار است.

هزینه خروجی در فرودگاه از شما اخذ می گردد و مبلغ آن هفتاد و پنج هزار تومان می باشد (هزینه قید شده مربوط به سال ۱۳۹۷ می باشد).

ویژه نوروز1397

*جهت کسب اطلاع از تورها و کنسرت های  نوروزی ارمنستان با ما در تماس باشید‌.

توضیحات تور هوایی ایروان ارمنستان ویژه نوروز ۱۳۹۷

تور هوایی 97

ارسال ۵۰٪ مبلغ تور در هنگام رزرواسیون الزامی می باشد

هوایی ارمنستان 97

 

توضیحات تور هوایی ایروان ارمنستان ویژه نوروز ۱۳۹۷

  • پرواز و هتل چارتر و غیر قابل استرداد می باشد.
  • در صورت تایید نشدن هر یک از هتلها، هتلهای مشابه جایگزین می گردد.
  • مسئولیت کنترل پاسپورت بعهده مسافر بوده و ما هیچ گونه مسئولیتی نسبت به کنترل پاسپورت و هر نوع ممنوعیت خروج از کشور مسافر را نخوهیم داشت.