امروز پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸

برند های محبوب ارمنستان – بخش سوم

برند های محبوب ارمنستان – بخش سوم

ARMENIAN BRANDS

برند ” پروشیان “

برند های ارمنی محبوب بسیاری وجود دارند که ارزش معرفی را داشته باشند. پروشیان یکی از قدیمی ترین تولید کننده های نوشیدنی است. این کمپانی در بزرگراه آشتاراک به دهکده پروشیان، واقع شده است.

برند ” تافنکیان “

کمپانی تافنکیان، مجموعه هتل های زنجیره ای است. معماری و طراحی این هتل ها به گونه ای انجام شده که برای بازدید کنندگان فضای تاریخی و فرهنگی خاصی را تداعی می‌کند.

بعلاوه این هتل های زنجیره ای، راحت‌ترین و زیباترین مبلمان را دارند.

بنیانگذار و مؤسس این کمپانی، جیمز تافنکیان است. هتل های این کمپانی ضمن زیبایی خاص، دارای سالن های بزرگ با ظرفیت حداقل ۷۰ نفر، برای برگزاری جلسات تجاری و دیگر قرار ملاقات های سازمانی هستند.

هتل های تافنکیان

  • هتل تاریخی ایروان
  • هتل آوان ماراک
  • هتل آوان دزورگت
  • مجموعه کهن دیلیجان

رستوران های تافنکیان

  • رستوران خاراپت
  • رستوران هیکنوش
  • رستوران زانازان
  • رستوران آوان دزورگت

برند ” آرموس “

این کمپانی در سال ۱۹۹۲ تأسیس شد. همانطور که از آرم آن پیداست، آرموس یک کمپانی کفش دوزی بوده و با کیفیت ترین کفش های دست دوز را تولید می‌کند.

در واقع یکی از مواردی که سبب جذابیت محصولات این کمپانی برای هر نوع مشتریانی می شود، استفاده از چرم طبیعی است. بعلاوه اینکه اساس کار این کمپانی بر مبانی کیفیت و حرفه ای بودن است.

برند ” گرند کندی “

کمپانی گرند کندی در سال ۲۰۰۰ تأسیس شد. این کمپانی یکی از برجسته ترین برند های تولید کننده های شیرینی است و توسط ” هرانت واردانیان ” بنیانگذاری شد.

گرند کندی حدود ۱۰۰ محصول دارد که ۴۰ درصد بازار ارمنستان را به خود اختصاص می‌دهند.

برند ” کیلیکیا “

کیلیکیا یک برند نوشیدنی است که در سال ۱۹۵۲ تأسیس شد. و اکنون یکی از برجسته ترین کمپانی ها در زمینه خود به حساب می آید. این کمپانی به دلیل تولید محصولات با‌ کیفیت، در سال های ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۳ موفق به دریافت چندین مدال طلا، برنز و نقره شد.

برند ” شن هلدینگ “

کمپانی شن هلدینگ در سال ۱۹۷۰ تأسیس شد. در حال حاظر این کمپانی تأمین کننده محصولات ساختمانی است. شن هلدینگ بزرگ ترین تولید کنند مصالح ساختمانی در کشور ارمنستان است.

برند های ارمنی

این کمپانی در سال های ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۹ فروشگاه های نساجی و دکوراتیو خود را راه اندازی کرد و پس از آن در سال ۲۰۱۲، آژانس املاک و مستغلات را به پروژه های خود افزود.

با تشکر از همراهی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *