امروز شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

مرکز خرید دالما گاردن

مرکز خرید دالما گاردن

مرکز خرید دالما گاردن

برای برخی از مردم، خرید کردن یک نوع سرگرمی به حساب می آید. همچنین برای برخی ممکن است راهی برای فرار و فراموش کردن مشغله ها و استرس های روزمره زندگی باشد. اما خب، برای دسته از مردم هم خرید کردن چیزی جز تهیه لوازم ضروری مورد نیاز نیست. با ظهور مراکز خرید، دلایل خوبی نیز برای محبوبیت بسیار آن ها بوجود آمد. یکی از این علل های اصلی محبوبیت مرکز خرید را میتوان، سادگی و سرعت تهیه اکثر لوازم مورد نیاز در مدت زمان کم و هزینه مناسب نام برد. از همین رو امروزه مراکز خرید به عنوان بخش مهمی از زندگی ما ایفای نقش می کنند بخصوص برای عاشقان خرید.

در این مقاله ما قصد معرفی یکی از بهترین مراکز فروشگاهی پایتخت ارمنستان یعنی شهر ایروان را داریم. نام این مرکز خرید ” دالما گاردن ” است. شما در مرکز خرید دالما گاردن ایروان، میتوانید به اکثرا محصولات فوق العاده با کیفیت از برند های معتبر جهانی دسترسی داشته باشید.

مرکز خرید دالما گاردن

اولین مرکز خرید و سرگرمی در ارمنستان

مرکز دالما گاردن در سال ۲۰۱۲ توسط ” گروه تاشیر ” تأسیس شد. ” گروه تاشیر ” توسط سامول کاراپتیان یک تاجر ارمنی- روسی رهبری می شود. پروژه دالما گاردن در سال ۲۰۰۹ معرفی شد. در زمان افتتاح این مرکز خرید، رئیس جمهور ارمنستان، شهردار شهر ایروان و خود شخص سامول کاراپتیان حضور داشتند و رئیس جمهور از تمامی این مجموعه بازدید به عمل آورد.

دالما گاردن اولین مرکز خرید دارای سرگرمی های خانوادگی در ارمنستان بود. مساحت آن ۵۰۰۰۰ متر مربع است و در مدت زمان بسیار کوتاهی، تبدیل به محبوب ترین و پر بازدید ترین مرکز فروشگاهی شد. ساختار این مرکز و خدمات آن با بالاترین استاندارد های بین المللی مطابقت دارد. این عوامل سبب شد مرکز خرید دالما گاردن غیر از امنیت عالی ، محلی برای ارائه بهترین برند های شناخته شده در دنیا باشد.

دالما گاردن دومین مرکز خرید بزرگ ایروان است که خدمات اصلی آن شامل، خرید کردن – مرکز سرگرمی – تفریحی و مرکز غذاخوری می شود. همچنین این مرکز در مکان مناسبی قرار گرفته و دسترسی به آن برای عموم بسیار آسان است.

با تشکر از همراهی شما

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *