پاسخگویی تمام وقت پاسخگویی تمام‌وقت درخواست خدمات از طریق شماره‌های ۰۲۱-۹۵۱۱۹۶۱۶ و یا (وایبر، تلگرام) +۳۷۴-۹۵۵-۴۲۸۱۸ تخفیف‌های امروز هتل، تور و آپارتمان

کجا پول چنج کنیم؟ (صرافی در ارمنستان)

کجا پول چنج کنیم؟ (صرافی در ارمنستان)

شما می توانید درایران تومان تحویل دهید ودرایروان دلار یا درام خود را دریافت کنید و یا دلار، درام را به ویزا کارت یا مستر کارت های شما در ارمنستان ظرف یک ساعت واریز نمائیم، پول واریزی به حساب های شما همان روز کاری می نشیند. 

در ایروان دلار یا درام تحویل داده و در حساب بانکی خود در ایران، تومان دریافت کنید. کلیه خدمات ارزی ما بصورت آنی و لحظه ای انجام میشود، دقت کنید که در اکثر زمان ها قیمت خرید دلار شما در ایروان بالاتر از تهران خواهد بود و نیز

فروش دلار به شما در ایروانارزانتر از تهران. این اختلاف از۱۰ تومان تا ۵۰ تومان معمول است. برای انجام خدمات صرافی با ما تماس بگیرید.

نقد کردن درآمدهای ارزی 

یکی از خدمات منحصر به فرد شرکت ایرانیان ارمنستان فراهم کردن شرایطی جهت نقد کردن درآمد های ارزی شما از طریق اینترنت می باشد. اگر شما برنامه نویس، طراح، معمار، عکاس و یا دارای هرگونه حرفه خاصی هستید که با مشتریان خارج از کشور همکاری دارید میتوانید از طریق این ما درامد ارزی خود را به ریال نقد کنید!

ارائه خدمات ارزی و ترانسفر پولی بین ایران و اکثر کشورهای اروپائی و امریکائی

ما در ارمنستان آمادگی جابجائی و ترانسفر پول شما را به اکثر کشورهای دنیا داریم.در این مورد با ما تماس بگیرید تا از ریز خدمات و مشاوره ما در این زمینه اطلاع کسب کنید.

گرفتن کارت های اعتباری از بانکهای مستقر در ارمنستان به نام شما, در این مورد با ما تماس بگیرید تا از اطلاعات دقیق بهره مند شوید.

حوالجات ارزی وسترن یونیون

وسترن یونیون یک موسسه امریکایی می باشد که خدمات انتقال وجه و همچنین حوالجات فردی به تمام نقاط دنیا را (غیر از کشورهای مورد تحریم) در کوتاهترین زمان ممکن و بدون نیاز به حساب بانکی انجام می دهد و در طی سالها توانسته جزء یکی از برترین و سریعترین موسسه هایی که سرویس انتقال وجه دارند، بشمار آید.در حال حاضر وسترن یونیون حدود ۵۰۰۰۰۰ شعبه در بیش از ۱۸۵ کشور دنیا دارد و این باعث شده که این موسسه بزرگترین موسسه حوالجات ارزی در مقیاس جهانی شود. در این مورد با ما تماس بگیرید تا از اطلاعات دقیق بهره مند شوید.

دلار وب مانی در ارمنستان

وب مانی یک سامانه خدمات پول اینترنتی مثل پی پل می باشد. این سرویس بنا به گفته مسئولان آن بیش از 11 میلیون کاربر دارد که این رقم روزانه در حال افزایش است. یکی از مهم ترین ویژگی های سیستم وب مانی برخورداری از امنیت بالا می باشد بدین شکل که بعد از افتتاح حساب وب مانی برای کاربر فایل کلیدی مخصوص حساب ساخته می شود. شما می توانید برای خرید و فروش دلار وب مانی با ما تماس بگیرید.

شما همچنین برای خرید Perfect Money USD -Webmoney USD - BitCoin BTC می توانید از ما کمک بگیرید .شما می توانید مبلغ اعلام شده را به ریال واریز کنیید و ارز دیجیتالی خود را ظرف چند ساعت دریافت کنیید.