مشاوره رایگان چرا به ما اعتماد کنید؟
ایرانیان ارمنستان

پشتیبانی تلگرام و واتسپ

Post Image

اجاره آدرس و اتاق کار در ارمنستان

ثبت درخواست برای اجاره اتاق کار در ارمنستان

محتویات این خدمت
فرم درخواست

اجاره آفیس یا دفتر مجازی در کشور ارمنستان و شهر ایروان

یکی از دغدغه های ایرانیان در کشور ارمنستان برای ثبت شرکت در این کشور, داشتن آدرس قانونی برای آن شرکت می باشد و علاوه بر آن بسیاری از تجار ایرانی از کشور ارمنستان به عنوان پلی برای ارتباطات و مبادلات تجاری خود با کشور های دیگر استفاده می کنند و از این رو داشتن یک دفتر کار و آدرس قانونی برای این شرکت ها امری حیاتی است.

بسیاری از این شرکت ها صرفا از اسم و آدرس شرکت استفاده می کنند و نیازی ندارند که حتما یک مکان را به عنوان آدرس حقیقی خود اجاره کنند و از این کار صرف نظر می کنند و این مورد متاسفانه بعد ها این شرکت ها را دچار مشکلاتی خواهد کرد.

به هر صورت شما اگر می خواهید در کشور ارمنستان شرکتی ثبت کنید باید یک آدرس قانونی به اداره ثبت شرکت ها ارائه دهید تا شرکت شما کاملا قانونی در این کشور فعالیت کند.

اجاره دفتر کار مجازی در ارمنستان

ایرانیان ارمنستان

اگر می خواهید دفتر کار مجازی در ارمنستان (آفیس مجازی یا ویرچوال آفیس) اجاره کنید می توانید از شرکت ایرانیان ارمنستان بخواهید.

آیا برای اجاره آفیس مجازی در ارمنستان باید از همه امکانات آن استفاده کرد یا می توان بخش از خدمات را درخواست کرد؟

خیر! اجاره دفتر کار مجازی در ایروان از شرکت ایرانیان ارمنستان با پلن های مختلف و براساس نیاز های شما امکانپذیر است و شما با توجه به نیاز های خود می توانید از پلن های اجاره آفیس مجازی در ایروان استفاده کنید.

درباره دفتر کار مجازی می خواهید بدانید؟

دفتر کار مجازی یک سرویس برای کسب و کار هایی است که به دنبال یک آدرس و نشانی پستی و شماره تلفن حقیقی برای کسب و کارشان هستند در حالی که خودشان امکانات یا بودجه‌ی راه انداری دفتر حقیقی را برای استارتاپ ندارند یا نمی خواهند هزینه زیادی متحمل شوند.

دفتر کار مجازی در ارمنستان بیشتر برای کسب و کار هایی به کار می‌رود که به تازگی در ارمنستان شکل گرفته اند و یا قبلا در این کشور ثبت شده اند ولی در حال حاضر آدرس قانونی برای شرکتشان وجود ندارد.

دفتر کار مجازی جایگزینی مدرن برای دفتر کار امروزی است و شما را از صرف هزینه و زمان زیاد برای اجاره دفتر کار، استخدام منشی و حتی خرید خط تلفن ثابت ایروان بی نیاز می کند. شماره تلفن ثابت (Virtual Number)، سرویس تلفن گویا (IVR)، سرویس منشی مجازی (Virtual Secretary)، اتاق جلسات (Meeting Room) و مرکز تماس (Call Center) از جمله خدمات نوین دفتر کار مجازی شرکت ایرانیان ارمنستان است.«دفتر کار مجازی ایرانیان ارمنستان» عرضه کننده خدمات ارتباطی در حوزه دفترکار مجازی در ارمنستان است. با استفاده از خدمات «دفتر کار مجازی ایرانیان ارمنستان» با خیالی آسوده و با هزینه ای بسیار پایین تر کسب و کار خود را راه اندازی کنید و به سرعت گسترش دهید و فقط روی موفقیت خود تمرکز کنید.

اجاره دفتر کار مجازی در ارمنستان چه محاسنی دارد؟

 • داشتن یک آدرس قانونی در کشور ارمنستان
 • دریافت نامه های اداری و مکاتبات بین شرکت ها
 • کاهش بسیار زیاد هزینه های شرکت
 • ارائه خط تلفن اختصاصی برای شرکت
 • داشتن یک منشی و پاسخگو به تلفن های شرکت

درخواست خود را ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم

به دنبال راه حل سریعی برای مشکل خود در ارمنستان و موارد مرتبط با آن هستید؟
تمامی مشکلات خود را می‌توانید از کارشناسان ما تقاضا نمایید.

شماره ثبت شرکت مستقر در ارمنستان: ۰۰۱۱۱۲۷۵

پشتیبانی ۲۴ ساعته
 • فعالیت در تمام ساعات شبانه روز
 • هر روز از هفته
 • پشتیبانی با دو زبان فارسی و انگلیسی
مزایای استفاده از ایرانیان ارمنستان
 • سرعت بالا
 • ارتباط مستقیم با دفتر ارمنستان
 • حل مشکلات حقوقی و شرکتی
information