مشاوره رایگان چرا به ما اعتماد کنید؟
ایرانیان ارمنستان

پشتیبانی تلگرام و واتسپ

Post Image

استقبال فرودگاهی

استقبال فرودگاهی

محتویات این خدمت
فرم درخواست

شاتل فرودگاهی چیست؟

سوال بسیار خوبی است: در حقیقت دو نوع شاتل فرودگاهی وجود دارد: یکی شاتل اشتراکی و شاتل چندگانه. در گزینه شاتل فرودگاهی اشتراکی به این صورت عمل می شود که هر مسافری که این نوع شاتل را از قبل گرفته باشد، بر اساس زمان پرواز خود، برنامه حرکت شاتل فرودگاهی او تنظیم می شود. هنگامی که این مسافر به فرودگاه می رسد، پس از تحویل گرفتن چمدان خود، بدون اینکه در صف مسافران در حال انتظار تاکسی قرار بگیرید مستقیما می تواند سوار شاتل فرودگاهی اشتراکی شود. همچنین در هنگام برگشت به سمت فرودگاه و در آخر سفر، شاتل اشتراکی براساس زمان پرواز شما به دنبالتان می آید.

در واقع این شاتل برنامه شخصی و ساعت مشخصی ندارد و با زمان و برنامه شما حرکت خود را تنظیم می کند. در شاتل فرودگاهی چندگانه تعداد مسافران بسیار زیاد خواهد بود و ممکن است این شاتل مسافرینی از چندین هتل را سوار کند. در نتیجه تعداد توقف های بین راهی این نوع شاتل ها گاهی بسیار زیاد و خسته کننده می شود، مخصوصا اگر شما نفر آخر باشید. با این حال هزینه شاتل فرودگاهی چندگانه از شاتل فرودگاهی اشتراکی که تعداد نفرات کمتری را سوار می کند و در نتیجه توقف های کمتری دارد، کمتر و به صرفه تر خواهد بود.

شاتل فرودگاهی، کجا شما را سوار می کند؟

در زمانی که ترانسفر فرودگاهی را درخواست می دهید، می توانید محلی که شما را سوار می کند تعیین کنید. با این حال در کشورهای خارجی طبیعتا یکی از مقصدها هتل شما یا هر محل اقامت دیگری ممکن است باشد. اگر با تور سفر می کنید می توانید از آژانس مسافرتی که تور خود را از آن خریده اید، چنین درخواستی داشته باشید یا با راهنما و تورلیدر سفر خود هماهنگی های لازم را راجع به زمان و محلی که شاتل باید به دنبالتان بیاید داشته باشید.

آیا مسیر شاتل فرودگاهی تنها از فرودگاه به سمت هتل یا برعکس است؟

خیر. بسیاری از شاتل ها و ترانسفرهای فرودگاهی قابل برنامه ریزی بر طبق محل سفر و جاذبه های اطراف و درخواست مسافر برنامه ریزی می شوند. گاهی جاذبه ای گردشگری در بین راه هتل و فرودگاه قرار گرفته است. در این صورت توقفی بین راه برای دیدن آن جاذبه گردشگری قابل ارائه خواهد بود.

درخواست خود را ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم

به دنبال راه حل سریعی برای مشکل خود در ارمنستان و موارد مرتبط با آن هستید؟
تمامی مشکلات خود را می‌توانید از کارشناسان ما تقاضا نمایید.

شماره ثبت شرکت مستقر در ارمنستان: ۰۰۱۱۱۲۷۵

پشتیبانی ۲۴ ساعته
  • فعالیت در تمام ساعات شبانه روز
  • هر روز از هفته
  • پشتیبانی با دو زبان فارسی و انگلیسی
مزایای استفاده از ایرانیان ارمنستان
  • سرعت بالا
  • ارتباط مستقیم با دفتر ارمنستان
  • حل مشکلات حقوقی و شرکتی
information